Hakkımızda

title

Apartman ve site gibi toplu yaşam biçimleri; günümüzün dinamik ve yoğun ortamında her geçen gün karmaşıklaşan ve ciddi organize edilmediğinde sorunların yumaklaştığı bir kaos ortamına dönüşmektedir.

Her geçen gün daha yüksek yapıların oluştuğu, içinde daha yoğun nüfusun barındığı, sosyal ilişkilerin azaldığı ve birbirini tanıyamayan bireylerin oluşturduğu küçük köylere dönüşmektedir.

Sayı ve ihtiyaçların artması, daha büyük bütçe, işletme bilgisi, hukuki konulara hakimlik, iletişim sağlama, pazarlık yapma, yönetim gibi her biri ayrı uzmanlık alanı olan konuların bir kişi (yönetici) tarafından ve kendi çalışma ortamı dışında ayıracağı bir zaman diliminde, sağlıklı ve ihtiyaçlara cevap verebilecek düzeyde yapılabilmesi olanaklı değildir.

Bu nedenle tüm bu işlerin kendi uzmanlık alanlarında deneyimli kişilerin oluşturduğu bir platformda yani kurumsal yönetim şirketlerince yapılması; güvenilir, modern ve ekonomik olmasını sağlar. Üstelik zamanınız da sizlere kalır..

GOLD İTİMAT BİNA YÖNETİMİ , sizlere, yapılan tüm işlerin üst düzeyde kaliteli, hukuka uygun, risklerden arınmış, modern, hızlı, konforlu ve ekonomik ulaşmasını sağlar.
Yasal kat mülkiyeti kanunu temel alınarak oluşturulan sistemimiz, hukuk servisinden, mali müşavirlermize, halkla ilişkilerden, uzman yönetim birimimize kadar yetişkin kadrosu ile hizmetinizdedir.

GOLD İTİMAT BİNA YÖNETİMİ, özel ya da profesyonel bina yönetimi, site yönetimi, işhanı yönetimi, marka konut yönetimlerine kadar değişik bir çok yerleşim tarzına kurumsal yaklaşımlar gösterirken dijital teknolojilere verdiği önem ile de her kat malikinin işleyişi kontrol etme ve bilgilenme arzusunu da sonuna kadar yerine getirmiştir.

Kayseri’de bulunan yönetim firmalarından uzman kadrosu ve yaptığı teknolojik alt yapı yatırımı ile keskin bir şekilde ayrılan GOLD İTİMAT BİNA YÖNETİMİ sizleri çağdaş kentsel anlayışın bir parçası olmaya davet ediyor

bt_bb_section_top_section_coverage_image
http://avantage.bold-themes.com/business/wp-content/uploads/sites/2/2019/04/img-footer-map.png
Sosyal Medya Hesaplarımız BİZİ TAKİP EDİN
Bizimle İletişime Geçin
http://avantage.bold-themes.com/business/wp-content/uploads/sites/2/2019/04/img-footer-map.png
Sosyal Medya Hesaplarımız BİZİ TAKİP EDİN

Copyright © 2021 INNO SOFT YAZILIM Tarafından hazırlanmıştır.

Copyright © 2021 INNO SOFT YAZILIM Tarafından hazırlanmıştır.