Neden Biz?

title

KAYSERİ' NİN PROFESYONELLİKTE LİDER BİNA YÖNETİM ŞİRKETİ
Binanızın yönetim hususundaki Tek çözüm ortağınız size Bir telefon kadar yakın. 0352 503 44 00Günümüzde apartman ve sitelerin yöneticiliği herkesin üstlenmekten kaçındığı büyük bir sorun halini almış ve meslek konumuna gelmiştir. İlgili yasalar apartman ve sitelerde fiilen oturan kişilerin dışında, dışarıdan bir firmanın da yöneticilik yapabilmesine imkan tanımaktadır.

Bizim asıl amacımız ; apartmanın yönetimini kanunlara uygun, denetlenebilir ve şeffaf bir şekilde gerçekleştirip hem yasal açıdan hem de işleyiş bakımından apartman sakinlerinin sorun yaşamamalarını sağlamaktır.

Her konut, bir işletme düzeninde, aktif - pasif ve nakit akışlar baz alınmak sureti ile hukuki denetimler yapılarak işletilmektedir. İşletme projesinin kat malikleri ve kiracılar tarafından aylık raporlamalar vasıtasıyla takip edilebilmesi de firmamızın sağladığı ayrıcalıklardandır. Bu sayede firmamız ve bina sakinleri arasında güven ve işbirliği eksiksiz sağlanmaktadır. Konutunuzun ihtiyaçlarına acil çözüm, en uygun fiyat  ve uygulamalardaki yasal denetim 
GOLD İTİMAT BİNA YÖNETİMİ' nin sağladığı eşsiz fırsatlardan sadece birkaçıdır.
GOLD İTİMAT BİNA YÖNETİMİ' nin bankalar ile yapmış olduğu özel anlaşmalar ile bina sakinlerine aidatların toplanıp apartman giderlerinin karşılanması konusunda alternatif çözümler ve kat maliklerinin avantajına opsiyonlar sağlayabilmektedir.
GOLD İTİMAT BİNA YÖNETİMİ' nin çalışma sistemi; mutlak ve kolay erişim, hızlı ve denetlenmiş hizmet, güvenli ve korunmuş işlem, düzenli yönetim ve en önemlisi konutlarımızda yaşayan üyelerimizin yaşam kalitesi üzerine kurulmuştur. 


bt_bb_section_top_section_coverage_image
http://avantage.bold-themes.com/business/wp-content/uploads/sites/2/2019/04/img-footer-map.png
Sosyal Medya Hesaplarımız BİZİ TAKİP EDİN
Bizimle İletişime Geçin
http://avantage.bold-themes.com/business/wp-content/uploads/sites/2/2019/04/img-footer-map.png
Sosyal Medya Hesaplarımız BİZİ TAKİP EDİN

Copyright © 2021 INNO SOFT YAZILIM Tarafından hazırlanmıştır.

Copyright © 2021 INNO SOFT YAZILIM Tarafından hazırlanmıştır.